Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Informacja dla opiekunów wiosek

Go down 
AutorWiadomość
Sasumi
Opiekun Kumo
Opiekun Kumo
Sasumi


Liczba postów : 293
Punkty życia :
Informacja dla opiekunów wiosek Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Informacja dla opiekunów wiosek Right_bar_bleue
Punkty chakry :
Informacja dla opiekunów wiosek Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Informacja dla opiekunów wiosek Right_bar_bleue
EXP :
Informacja dla opiekunów wiosek Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Informacja dla opiekunów wiosek Right_bar_bleue

Wiek postaci : 10
Narrator : CZarasek

Informacja dla opiekunów wiosek Empty
PisanieTemat: Informacja dla opiekunów wiosek   Informacja dla opiekunów wiosek I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 12:44 am

Jako, że ostatnimi czasy trochę zatrzymaliśmy rozwój gry i wiele kwestii zostało jeszcze niewyjaśnionych o czym (dzięki Wam!) raczycie informować mnie, a raczej zasypywać tymi informacjami postanowiłam zacząć działać.

Proszę każdego opiekuna wiosek o dostarczenie mi "karty postaci" kage. Chodzi tutaj o podstawowe informacje takie jak wygląd, wiek, charakter i historie - nie musi być szczegółowa, mają zawierać się w niej rzeczy o których wiedzą mieszkańcy wioski. Kage ma być wymyślony przez Was. Proszę o potraktowanie sprawy poważnie i dostarczenie mi opisów w jak najszybszym czasie, tyczy się to również opiekunów klasztorów.
Powrót do góry Go down
https://narutocup.forumpl.net
 
Informacja dla opiekunów wiosek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Infomacje podstawowe :: Tablica informacyjna :: Sprawy forum!-
Skocz do: