Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!?

Go down 
AutorWiadomość
CZaras
Opiekun Klasztoru
Opiekun Klasztoru
CZaras


Liczba postów : 368
Punkty życia :
JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Right_bar_bleue
Punkty chakry :
JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Right_bar_bleue
EXP :
JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Left_bar_bleue65 / 10065 / 100JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Right_bar_bleue

Wiek postaci : 12
Narrator : Anubis

JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? Empty
PisanieTemat: JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!?   JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!? I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 9:57 pm

Jak nie karty postaci, czyli jakich błędów się wystrzegać i jakie błędy popełniają najczęściej początkujący gracze.

1. Pierwszym i podstawowym błędem większości początkujących graczy jest nie przeczytanie poradników i szablonu KP. Robią to bo myślą, że jeśli poradzili sobie na innym pbf to tu będzie tak samo. Nic bardziej mylnego takie osoby najczęściej wychodzą na głupka. No, a niektórzy nie czytają z lenistwa no ale to już szkoda gadać. Jeśli ktoś przeczyta wszystkie poradniki i tym podobne tematy pomagające w zrobieniu KP prawie nie ma szans na nie zaakceptowaną kartę. No przynajmniej teoretycznie.
Ranga: Jounin
wiek: 22
nacja: oto gakure
zen: 2500
Tu czasami jest naprawdę zabawnie jak ktoś na sam początek daje sobie rangę jounina, 22 lata wychodzi z jakiejś niedozwolonej wioski i robi jeszcze z siebie bogatego szejka arabskiego. Wszystkie błędy z tego działu wynikają z tego, że ktoś nie przeczytał szablonu KP: https://narutocup.forumpl.net/karta-gracza-f2/szablon-karty-postaci-t5.htm.

Statystyki bazowe:
lvl: 50
Siła:5000
Wytrzymałość : 5000
Szybkość : 5000
Opanowanie Chakry : 5000
No może trochę przesadziłem, ale moja postać przecież nie może być od razu słaba. Lepiej zacząć od razu od jakiegoś koksa. Teraz na poważnie uśmiać się można jak ktoś daję sobie znacznie zawyżone bądź zaniżone statystyki. W tym dziale wszystkie błędy wynikają z nie przeczytania szablonu.

Natura chakry: katon
Tu o dziwo nie pojawiają się błędy. Przynajmniej ja się nie spotkałem.

Umiejętności jutsu:

Genjutsu : 8061
Ninjutsu : 2000
Taijutsu :3506

Tu chodzi o dokładnie to samo co w statystykach bazowych. Błąd także wynika z tego samego.

Techniki:
Henge no jutsu
kawarimi no jutsu
bunshin no jutsu
amaterasu
tsukyomi
sousanoo
katon goukakyu no jutsu
i Bóg wie co jeszcze. Tu jest naprawdę śmiesznie gdy ktoś dodaję sobie dodatkowe techniki. Na miłość Boską JEDNA technika przy DOBRZE opisanej historii.

Historia:

Urodziłem się w klanie Uchiha. Zawsze byłem geniuszem. Gdy miałem 3 lata uaktywniłem sharingana 2 łezki. W wieku 5 lat miałem juz 3 łezki. A w wieku 5 lat przypadkowo zepchnąłem mojego przyjaciela z klifu. Tak zyskałem moc mangekyou sharingan. W wieku 6 lat dziecięcymi nożyczkami wydłubałem oczy mojemu bratu i sam sobie je wszczepiłem. Miałem wtedy eternal mangekyou sharnigan. W wieku 7 lat nauczyłem się tsukyomi, amaterasu i sousnaoo oraz 3 podstawowe techniki. W wieku 8 lat nauczyłem się wszytkich technik elementu katon tak na w razie czego. Nie chciało mi się iść do akademii więc poprosiłem hokage o egzamin na jounina. Zdałem go bez problemu.

Częste też są teksty typu: "będąc sierotą nie trzymającą nigdy w ręce broni pokonałem 2 chuuninów."

To są przykłady kokszenia postaci. Jest to bardzo częste i strasznie wkurzające. Na początku można także zauważyć, że nie używam, żadnych zdań złożonych co dla czytelnika jest męczarnią. Poza moimi błędami często występują literówki, zjadanie liter i spacji itp.

Marzenia: Tu bardzo rzadko występują błędy.

Oto strona, którą TRZEBA przeczytać przed zrobieniem KP:
https://narutocup.forumpl.net/karta-gracza-f2/szablon-karty-postaci-t5.htm
Powrót do góry Go down
 
JAK NIE ROBIĆ KARTY POSTACI!?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rozwój postaci
» Historia postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Infomacje podstawowe :: Zasady Gry-
Skocz do: